We are Chicago based workers compensation attorneys who since 1997 have helped injured workers. We are different in that our goal is to help you find the best attorney for your case. This includes helping you find a lawyer that speaks your language. That is why we created a state wide network of experienced work comp lawyers. We can refer you to a great Polish speaking workers compensation attorney in Chicago if that is what you need.

The rest of this post is in Polish for the benefit of the hundreds of Polish speakers we’ve helped. If you know someone who could use our help, call us any time at 312-346-5578 for a free consultation.

Jesteśmy doświadczonymi prawnikami zajmującymi się odszkodowaniami dla pracowników w Chicago. W Chicago jest więcej osób mówiących po polsku, niż gdziekolwiek na świecie poza Polską. Z dumą pomogliśmy wielu z nich w sprawach związanych z obrażeniami ciała przy pracy i obrażeniami ciała.

Wielu prawników mówi po polsku i w ten sposób zdobywa wielu klientów. Problem z niektórymi z nich polega na tym, że nie mówią swoim klientom, że nie mają dużego doświadczenia w sprawach związanych z poważnymi obrażeniami. Zajmujemy się wyłącznie sprawami związanymi z obrażeniami przy pracy i innymi obrażeniami ciała. Innymi słowy, to naprawdę zły pomysł, aby zatrudniać prawnika, który zajmuje się rozwodami, imigracją, a także twierdzi, że zajmuje się wypadkami samochodowymi. Posiadanie prawnika, który zajmuje się wszystkim, nie daje największych szans na sukces.

Nie zajmujemy się niczym innym niż przypadkami kontuzji. Za rozmowę z nami lub zatrudnienie nas nigdy nie jest pobierana żadna opłata. Zapłatę otrzymamy tylko wtedy, gdy wygramy sprawę. Co ważniejsze, mamy historię wygrywania i osiągania świetnych wyników. Zadbamy o to, abyś mógł współpracować z czołowym prawnikiem, który biegle włada językiem polskim.

Troszczymy się o rannych w Chicago i innych częściach Illinois, którzy zwracają się do nas o pomoc. Możemy pomóc rannym pracownikom i innym osobom w dowolnym miejscu w Illinois. Bardzo ważne jest, aby wcześnie znaleźć dobrego prawnika, ponieważ często może to zadecydować o wygranej lub przegranej sprawy. A jeśli nie jesteś pewien, czy masz sprawę, czy nie, chętnie pomożemy Ci to rozgryź.

Szanujemy niesamowitą etykę pracy naszych polskojęzycznych klientów.Wszystkie rozmowy są bezpłatne i poufne. Jeśli chcesz z nami porozmawiać i znaleźć najlepszego prawnika ds. obrażeń ciała dla swojej sprawy, możesz do nas zadzwonić w każdej chwili pod numer 312-346-5578. Pomagamy ludziom w całym stanie Illinois od 1998 roku i byłoby dla nas zaszczytem pomóc Ci reprezentować Cię w Twojej sprawie.